0 ден
  • 5 out of 5

   Унифлекс Душек 11.800 ден 5.900 ден

   Унифлекс Душек
   5 out of 5

   Душекот совршено се прилагодува на секој дел од вашето тело, бидејќи има рамномерна распределба на притисокот по должина на телото. Делува ортопедски и овозможува долг и цврст сон. Идеален за превенција на болка во грбот и вратот. Прилагодлив за спиење од двете страни. Препорачана промена на страната на спиење на период од една година. Душек со исклучителен квалитет произведен заклучно со европските стандарди и критериуми.

   11.800 ден 5.900 ден

   Достапност: instock

   11.800 ден 5.900 ден

   Достапност: instock

   1 ПРОИЗВОД

   На промоција

  • 3 out of 5

   Snorban перница 799 ден 399 ден

  • Карбонски Сет 1.610 ден 1.290 ден

  • Carbon Јорган 990 ден 690 ден