0 ден
  • Explorer – Вреќа за спиење 1.500 ден 890 ден

   Explorer – Вреќа за спиење

   Вреќа за сите видови на надворешни активности како риболов, лов, кампување, планинарење или патување.
   Вреќата е изработена од надворешен најлонски слој а од внатрешната страна од полиестер и памук за нежност и лесно одржување.
   Памукот ја регулира температурата на вашето тело во текот на ноќта а полиестерот е познат по својата издржливост и дава својства на лесно одржување на вреќата.

   Димензија69 x 183cm
   1.500 ден 890 ден

   Достапност: instock

   1.500 ден 890 ден

   Достапност: instock

  • Декоративен сет за маса 850 ден

   Декоративен сет за маса

   Декоративен сет за вашата домашна маса.

   Димензии140x40cm и 40x30cm
   850 ден

   Достапност: instock

   850 ден

   Достапност: instock

  • Клик-Клак душек 1.490 ден 1.250 ден

   Клик-Клак душек

   Клик Клак душекот е составен од три делови кои можe да се прилагодат според вашите потреби. Лесната преносливост го прави истиот подобен да се користи за било какви намени на секое место и во секое време.

   Димензија200x65cm
   1.490 ден 1.250 ден

   Достапност: instock

   1.490 ден 1.250 ден

   Достапност: instock

  • 5 out of 5

   Печатени навлаки 790 ден

   Печатени навлаки
   5 out of 5

   Внесете бои во вашиот дом со печатените навлаки за јоргани и перници.
   Навлаките може да се перат во машина на 40°C.
   Материјалите од кои се направени печатени навлаки се со Oeko-Tex® сертификат со кој се гарантира дека производот не содржи штетни хемикалии.

   790 ден

   Достапност: instock

   790 ден

   Достапност: instock

  • Сет перничиња за столици 590 ден 449 ден

   Сет перничиња за столици

   Украсете ги вашите столици со еднобојните и печатените перничиња изработени од 65% памук / 35% полиестер навлака и сунгерест полнеж.
   Перничињата за столици даваат чувство на удобност а истовремено овозможуваат и заштита на вашите столици.
   Сетот вклучува четири украсни перничиња со идентичен дезен или боја.
   Перничињата за столици може да се перат на 40°C.
   Материјалите од кои се изработени перничињата за столици се со Oeko-Tex® сертификат со кој се гарантира дека производот не содржи штетни хемикалии.

   Димензија36x36x2.5cm
   590 ден 449 ден

   Достапност: instock

   590 ден 449 ден

   Достапност: instock

  • Фитнес Лежалка 790 ден 640 ден

   Фитнес Лежалка

   Фитнес лежалката, составена од прилагодлив сунѓер, се користи како заштитник на вашето тело при било какви јога, спортски или фитнес активности

   790 ден 640 ден

   Достапност: instock

   790 ден 640 ден

   Достапност: instock

   На промоција

  • Carbon Јорган 990 ден 690 ден

  • 4 Сезони Јорган 850 ден 749 ден

  • Verano јорган 600 ден 299 ден