0 ден
veranoset-3shutterstock_258506402shutterstock_210587068

Verano сет

Перница:
Традиционалната форма на перница e конструирана да нуди максимално ниво на поддршка на вратот и главата, како и правилна поставеност на ‘рбетот за време на спиењето. Обвивката на перницата е од микрофибер кој обезбедува пријатно чувство додека спиете. Внатрешноста на перницата е исполнета со полиестерски влакна кои нудат распоредување на тежината.
Перницата е идеална за спиење во сите позиции.

Јорган:
Verano јорганот e изработен од микрофибер и е исполнет со полиестерски влакна. Јорганот ви овозмoжува вашето тело да дише додека истовремено ја чуствувате нежноста на обвивката од која е изработен истиот.

This product is currently out of stock and unavailable.

КОД: N/A Категорија: Tags: , , , ,

Перница:
Verano перница e конструирана да нуди максимално ниво на поддршка на вратот и главата, како и правилна поставеност на ‘рбетот за време на спиењето. Обвивката на перницата е од микрофибер кој обезбедува пријатно чувство додека спиете. Внатрешноста на перницата е исполнета со полиестерски влакна кои нудат распоредување на тежината.
Перницата е идеална за спиење во сите позиции.

Јорган:
Verano јорганот e изработен од микрофибер и е исполнет со полиестерски влакна. Јорганот ви овозмoжува вашето тело да дише додека истовремено ја чуствувате нежноста на обвивката од која е изработен истиот.

Димензија и состав

Димензии

Дупли, Единечен

Состав:

Перница.
Материјал : 100% Полиестер
Полнеж: 100% Полиестер

јорган.
Материјал : 100% Полиестер
Полнеж: 100% Полиестер

Перница димензија:

50 x 70cm

Јорган димензија:

140 x 200cm

Рецензии

Нема рецензии уште.

Биди прв да ги видиш “Verano сет”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *