0 ден
Polyfill+Pillow-01
shutterstock_183084230x72verano-pillow

Verano перница

250 ден

Традиционалната форма на перница e конструирана да нуди максимално ниво на поддршка на вратот и главата, како и правилна поставеност на ‘рбетот за време на спиењето. Обвивката на перницата е од микрофибер кој обезбедува пријатно чувство додека спиете. Внатрешноста на перницата е исполнета со полиестерски влакна кои нудат распоредување на тежината.
Перницата е идеална за спиење во сите позиции.
Перницата може да се пере во машина на 40°C.
Сите материјали од кои е направена микрофибер перницата се со Oeko-Tex® сертификат со кој се гарантира дека производот не содржи штетни хемикалии.

Димензија: 50 x 70cm

19 НА ЗАЛИХА

КОД: KA112477ST Категорија:

Традиционалната форма на перница e конструирана да нуди максимално ниво на поддршка на вратот и главата, како и правилна поставеност на ‘рбетот за време на спиењето. Обвивката на перницата е од микрофибер кој обезбедува пријатно чувство додека спиете. Внатрешноста на перницата е исполнета со полиестерски влакна кои нудат распоредување на тежината.
Перницата е идеална за спиење во сите позиции.
Перницата може да се пере во машина на 40°C.
Сите материјали од кои е направена микрофибер перницата се со Oeko-Tex® сертификат со кој се гарантира дека производот не содржи штетни хемикалии.

Димензија и состав

Димензии50 x 70 cm
Состав:

Материјал : 100% Полиестер
Полнеж: 100% Полиестер

Рецензии

Нема рецензии уште.

Биди прв да ги видиш “Verano перница”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *