0 ден
slika_01slika_03

Verano јорган

Verano јорганот e изработен од микрофибер и е исполнет со полиестерски влакна.
Јорганот ви овозмoжува вашето тело да дише додека истовремено ја чуствувате нежноста на обвивката од која е изработен истиот.
Идеален јорган кој ја регулира топлината на вашето тело во топлиот дел од годината.
Verano јорганот може да се пере во машина на 40°C.
Материјалите од кои е направен Verano jорганот се со Oeko-Tex® сертификат со кој се гарантира дека производот не содржи штетни хемикалии.

This product is currently out of stock and unavailable.

КОД: N/A Категорија: Tags: , , ,

Verano јорганот e изработен од микрофибер и е исполнет со полиестерски влакна.
Јорганот ви овозмoжува вашето тело да дише додека истовремено ја чуствувате нежноста на обвивката од која е изработен истиот.
Идеален јорган кој ја регулира топлината на вашето тело во топлиот дел од годината.
Verano јорганот може да се пере во машина на 40°C.
Материјалите од кои е направен Verano jорганот се со Oeko-Tex® сертификат со кој се гарантира дека производот не содржи штетни хемикалии.

Димензија и состав

Димензии

140 x 200, 200 x 200

Состав:

Материјал : 100% Полиестер
Полнеж: 100% Полиестер

Рецензии

Нема рецензии уште.

Биди прв да ги видиш “Verano јорган”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *