0 ден
Summer softshutterstock_66320260

Summer soft Јорган

Summer soft Јорганот e изработен од микрофибер и е исполнет со полиестерски влакна.
Јорганот ви овозмoжува вашето тело да дише додека истовремено ја чуствувате нежноста на обвивката од која е изработен микрофибер јорганот.
Јорганот е штепован на квадрати.
Идеален јорган кој ја одржува топлината на вашето тело во пролетен и есенски период.
Јорганот може да се пере во машина на 40°C.
Материјалите од кои е направен микрофибер jорганот се со Oeko-Tex® сертификат со кој се гарантира дека производот не содржи штетни хемикалии.

This product is currently out of stock and unavailable.

КОД: N/A Категорија:

Summer soft Јорганот e изработен од микрофибер и е исполнет со полиестерски влакна.
Јорганот ви овозмoжува вашето тело да дише додека истовремено ја чуствувате нежноста на обвивката од која е изработен микрофибер јорганот.
Јорганот е штепован на квадрати.
Идеален јорган кој ја одржува топлината на вашето тело во пролетен и есенски период.
Јорганот може да се пере во машина на 40°C.
Материјалите од кои е направен микрофибер jорганот се со Oeko-Tex® сертификат со кој се гарантира дека производот не содржи штетни хемикалии.

Димензија и состав

Димензии

140 x 200, 200 x 200

Состав:

Материјал: 100% полиестер со квадрати;
Внатрешност 100% полиестер

Рецензии

Нема рецензии уште.

Биди прв да ги видиш “Summer soft Јорган”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *