0 ден
IMG_0607
DSC_2993Soodvetno-03

Snorban перница

3 out of 5 based on 1 customer rating
(1 Рецензии)

799 ден

Snorban медицинската перница е антиалергиски и медицински производ против ‘рчење..
Snorban перница ќе ви овозможи да спиете мирно и во природна позиција. Употребувајќи го иновативниот дизајн, перницата е тестирана и призната интернационално. Кај испитаниците покажало дека 82% од нив имаат подобрување.
Обликуваниот дел од сунгер во внатрешноста на перницата им дозволува на вратот, главата и телото да имаат правилно држење.

Димензија: 50 x 70cm

Out of stock

КОД: KA112495ST Категорија: Tags: , , ,

Snorban медицинската перница  е антиалергиски и медицински производ кој помага во намалување на ‘рчењето..
Snorban перницата ќе ви овозможи да спиете мирно и во природна позиција. Употребувајќи го иновативниот дизајн, перницата е тестирана и призната интернационално. Кај испитаниците покажало дека 82% од нив имаат подобрување.
Обликуваниот дел од сунгер во внатрешноста на перницата им дозволува на вратот, главата и телото да имаат правилно држење.

Димензија и состав

Димензии50 x 70 cm
Состав

Материјал: 100% Полиестер
Полнење: 100% Полиестер + обликуван сунгер

1 review for Snorban перница

  1. 3 out of 5

    :

    ОК во однос на цената!

Додади рецензија

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *