0 ден
Floral-03b
pink-03bStripes-ukrasni-pernicinastars-ukrasni-pernicina1

2 Принтани перничиња

279 ден

Разубавете ја вашата дневна соба со украсните перничиња на SomniaShop
Украсните перничиња, како незаобиколен детал во домот, покрај удобноста која ја нудат, може да внесат и специфичен амбиент во просторот со нивниот дезен. Печатените украсни перничиња се направени од 65% памук и 35% полиестер за нежност и лесно одржување.
Украсните перничиња се полнети со полиестерски влакна сместени во полипропиленска обвивка.
Печатените перничиња може да се перат во машина на 60°C.
Сите материјали од кои се направени украсните перничиња се со Oeko-Tex® сертификат со кој се гарантира дека производот не содржи штетни хемикалии.

Димензија45 x 45 x 11cm
Исчисти

Разубавете ја вашата дневна соба со украсните перничиња на SomniaShop
Украсните перничиња, како незаобиколен детал во домот, покрај удобноста која ја нудат, може да внесат и специфичен амбиент во просторот со нивниот дезен. Печатените украсни перничиња се направени од 65% памук и 35% полиестер за нежност и лесно одржување.
Украсните перничиња се полнети со полиестерски влакна сместени во полипропиленска обвивка.
Печатените перничиња може да се перат во машина на 60°C.
Сите материјали од кои се направени украсните перничиња се со Oeko-Tex® сертификат со кој се гарантира дека производот не содржи штетни хемикалии.

Димензија и состав

Димензии45 x 45 cm
Модел

Floral, Pink, Stars, Stripes

Состав

Навлака: 65% Памук / 35% Полиестер
Полнеж: 100% Полиестер

Рецензии

Нема рецензии уште.

Биди прв да ги видиш “2 Принтани перничиња”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *