0 ден
carbonski-zastitnik
Close up lasticicarbon-pillow-01

Карбонски Заштитник

340 ден

Карбонскиот заштитник за душек овозможува Вашиот душек да ја задржи свежината и цврстината, додека карбонските влакна кои се во составот на материјалот го намалуваат и отстрануваат елекртицитетот и Ви овозможуваат удобен и релаксиран сон.
Заштитникот може да се пере во машина на 40°C.
Сите материјали од кои е направен карбонскиот заштитник се со Oeko-Tex® сертификат со кој се гарантира дека производот не содржи штетни хемикалии.

Исчисти

Карбонскиот заштитник за душек овозможува Вашиот душек да ја задржи свежината и цврстината, додека карбонските влакна кои се во составот на материјалот го намалуваат и отстрануваат елекртицитетот и Ви овозможуваат удобен и релаксиран сон.
Заштитникот може да се пере во машина на 40°C.
Сите материјали од кои е направен карбонскиот заштитник се со Oeko-Tex® сертификат со кој се гарантира дека производот не содржи штетни хемикалии.

Димензија и состав

Димензии

140×200, 160×200, 180×200, 90×200

Состав:

Материјал: 99% Полиестер / 1% Карбон
Полнеж: Полиестер

Рецензии

Нема рецензии уште.

Биди прв да ги видиш “Карбонски Заштитник”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *