0 ден
Double 2Single 1

Карбонски Сет

1.610 ден 1.290 ден

Карбонскиот сет од перница, заштитник и јорган ви овозможува удобен и релаксиран сон. Карбонските влакна кои се во составот на материјалот го намалуваат и отстрануваат елекртицитетот.
Сетот може да се пере во машина на 40°C.
Сите материјали од кои е направен карбонскиот сет се со Oeko-Tex® сертификат со кој се гарантира дека производот не содржи штетни хемикалии.

Исчисти
КОД: N/A Категорија: Tags: , , ,

Карбонскиот сет од перница, заштитник и јорган ви овозможува удобен и релаксиран сон. Карбонските влакна кои се во составот на материјалот го намалуваат и отстрануваат елекртицитетот.
Сетот може да се пере во машина на 40°C.
Сите материјали од кои е направен карбонскиот сет се со Oeko-Tex® сертификат со кој се гарантира дека производот не содржи штетни хемикалии.

Димензија и состав

Димензии

Дупли, Единечен

Состав:

Материјал: 99% Полиестер/1% Карбон
Полнеж: Полиестер

Рецензии

Нема рецензии уште.

Биди прв да ги видиш “Карбонски Сет”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *