0 ден
carbon-pillow-01Carbon Krevet

Carbon Јорган

990 ден 690 ден

Карбонскиот јорган е изработен од материјал со карбонски влакна и од 400g/m² полнеж и соодветно одговара за есенскиот и зимскиот период од годината.
Јорганот со својата конструкција го намалуваат електрицитетот и Ви овозможуваат порелаксиран сон и Ве заштитуваат од непријатен мирис и прашина.
Јорганот може да се пере во машина на 40°C.
Сите материјали од кои е направен карбонски јорган се со Oeko-Tex® сертификат со кој се гарантира дека производот не содржи штетни хемикалии.

Исчисти
КОД: N/A Категорија: Tags: ,

Карбонскиот јорган е изработен од материјал со карбонски влакна и од 400g/m² полнеж и соодветно одговара за есенскиот и зимскиот период од годината.
Јорганот со својата конструкција го намалуваат електрицитетот и Ви овозможуваат порелаксиран сон и Ве заштитуваат од непријатен мирис и прашина.
Јорганот може да се пере во машина на 40°C.
Сите материјали од кои е направен карбонски јорган се со Oeko-Tex® сертификат со кој се гарантира дека производот не содржи штетни хемикалии.

Димензија и состав

Димензии

140×200, 200×200, 220×240

Состав:

Материјал: 99% Полиестер / 1% Карбон
Полнеж: Полиестер

Рецензии

Нема рецензии уште.

Биди прв да ги видиш “Carbon Јорган”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *