0 ден
_DSC0258_kanali1_DSC0261_pravi1

4 Сезони Јорган

5 out of 5 based on 3 customer ratings
(3 Рецензии)

850 ден 749 ден

Јорганот за 4 сезони е составен од два јоргански панели со различна тежина кои се лесно прилагодливи според вашите потреби.
Двата јоргани можат да се користат заедно или одделно. Поединечните панели се со различна дебелина, полесниот панел е со 200g/m² и е соодветен за летниот период а подебелиот е со 400g/m² и одговара за пролетниот и есенскиот период. Поврзете ги двата панели со пластичните дрикери и добивате топол јорган за зимскиот период.

Исчисти
КОД: N/A Categories: ,

Јорганот за 4 сезони е составен од два јоргански панели со различна тежина кои се лесно прилагодливи според вашите потреби.
Двата јоргани можат да се користат заедно или одделно. Поединечните панели се со различна дебелина, полесниот панел е со 200g/m² и е соодветен за летниот период а подебелиот е со 400g/m² и одговара за пролетниот и есенскиот период. Поврзете ги двата панели со пластичните дрикери и добивате топол јорган за зимскиот период.
Јорганот може да се пере во машина на 40°C.
Сите материјали од кои е направен 4 сезонскиот јорган се со Oeko-Tex® сертификат со кој се гарантира дека производот не содржи штетни хемикалии.

Димензија и состав

Димензии

140×200, 200×200, 240×220

Состав:

Материјал: 100% Полиестер
Полнеж: 100% Полиестер

3 reviews for 4 Сезони Јорган

 1. 5 out of 5

  :

  Одличен. Мек. Квалитетет. Топол.

 2. 5 out of 5

  (verified owner):

  Odlicen,lesen,mek i kvalitetno izraboten.

 3. 5 out of 5

  (verified owner):

  Prekrasen

Додади рецензија

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *